#hiszpański #francuski

W SJO Britam od 2005 roku.

Jestem nauczycielką języka francuskiego z wieloletnią praktyką nauczania w klasach o profilu DELF (Diplôme d'Études en Langue Française).

Trzykrotnie bylam egzaminatorką DELF (raz w Chorzowie, dwukrotnie w Warszawie, przed przeniesieniem centrów egzaminacyjnych do ośrodków Alliance Française). Przed siedem lat pełniłam w województwie śląskim funkcję doradcy metodycznego nauczycieli języka francuskiego. Przez 15 lat prowadziłam wymianę między VI L.O. z Gliwic a dwoma liceami z Valenciennes we Francji (Lycée Notre Dame i Lycée La Sagesse), która w ostatnich latach mojej działalności w tym zakresie została rozszerzona do trójstronnej wymiany (polsko-francusko-niemieckiej).

Trzy razy zorganizowałam obozy językowe w Antibes, we Francji, byłam też lektorką w Letniej Szkole Języka Francuskiego w Soissons.

Moi uczniowie zdobyli wiele nagród w różnego typu konkursach na szczeblu miasta i województwa (wielokrotnie I, II lub III nagrodę zbiorową, bądź indywidualną w wojewódzkich festiwalach szkolnych teatrów francuskojęzycznych, czy konkursach recytatorskich, raz - na szczeblu krajowym - zdobywając drugie miejsce w Konkursie Prozy i Poezji Francuskiej).

Od roku 2007 posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do nauczania również języka hiszpańskiego. Odbyłam staż nauczycielski na Uniwersytecie w Salamance. Uczę tego języka nieprzerwanie w S.J.O. "BritAm" od roku uzyskania uprawnień (po zakończeniu czteroletniego kursu, zdaniu egzaminów DELE i ukończeniu kursu metodyki nauczania jezyka hiszpańskiego).

Mam wiele pasji. Lubię uprawiać sport (pływanie, tenis), uwielbiam podróże, interesują mnie sztuki piękne (czasami maluję), uwielbiam gotować. Pasonuje mnie też dobra lektura, dobry film oraz krzyżówki (zwłaszcza "Jolki" i "Hetmańskie"). Jestem mężatką, mam dorosłą córkę.

cofnij

Kadra Lektorska

poprzedni następny


praca w SJO Britam

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy lektorów języków obcych do pracy z młodzieżą i dziećmi.

Oferujemy możliwość pracy w przyjaznej atmosferze, według sprawdzonych programów. Młodym lektorom z mniejszym doświadczeniem zapewniamy wsparcie metodyczne. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: praca. Do zgłoszenia prosimy załączyć podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (skan lub zdjęcie).

Zapraszamy do współpracy.
Zarząd Szkoły Języków Obcych BRITAM

Centrala Gliwice
Górnych Wałów 40

Sekretariat czynny:
Pon. - pt. 13:00 - 19:00

Gliwice
Tarnogórska 10

Sekretariat czynny:
Pon. - pt. 14:00 - 19:00

Gliwice
Syriusza 30

Dyżur telefoniczny:
Pon. - pt. 17:00 - 19:00

Gliwice-Brzezinka
Płocka 16

Zapisy: Zamojska 8
Parafialny Dom Kultury
Pn., śr., pt. 16:00 - 18:30
882 434 190

Gliwice-Łabędy
Partyzantów 25

Dyżur telefoniczny:
Pon. - pt. 17:00 - 19:00

Kleszczów
Szkolna 23

Zapisy w Brzezince:
Pon., śr., pt. 16:00 - 18:30
882 434 190

Pyskowice
Szkolna 2

Dyżur telefoniczny:
Pon. - pt. 17:00 - 19:00

Zabrze
Niedziałkowskiego 1

Sekretariat czynny:
Pon. - pt. 14:00 - 19:00

Zabrze
Kotarbińskiego 18

Zapisy w Zabrzu
Niedziałkowskiego 1

Zabrze Pawłów
Sikorskiego 74

Zapisy w Zabrzu
Niedziałkowskiego 1

Telefon kontaktowy do wszystkich szkół

(32) 793 70 50

* W pozostałe dni i godziny informacji udzielają pozostałe sekretariaty SJO Britam.