DZIECI 9-11 LAT

Kładziemy nacisk na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych, nasi słuchacze sprawdzają swoją wiedzę na egzaminach gimnazjalnych, maturalnych oraz międzynarodowych.

wiek kursantów:

Dzieci 9-11 lat

grupy wiekowe:

9-10 lat, 10-11 lat

częstotliwość zajęć:

2 x 90 min

czas trwania kursu:

od października
do czerwca

Opis zajęć

Rok szkolny podzielony jest na 3 trymestry. Każdy trymestr zakończony jest egzaminem pisemnym, na końcu roku jest dodatkowo egzamin ustny.

Stosowanie wewnętrznych egzaminów stanowi motywację do nauki, pozwala utrzymać wysoki poziom nauczania i daje gwarancję uzyskania wysokich wyników na egzaminach międzynarodowych.

Przydział do grupy odbywa się na podstawie testu, lub testu i rozmowy.


jak uczymy
  • Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, dzięki temu dzieci rozwijają rozumienie ze słuchu oraz uczą się prawidłowej wymowy i intonacji.
  • Większe możliwości intelektualne dzieci w tym wieku pozwalają na szybsze tempo nauki, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.
  • Kładziemy nacisk na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych, nasi słuchacze sprawdzają swoją wiedzę na egzaminach gimnazjalnych, maturalnych oraz międzynarodowych.
  • Wierzymy, że stosowanie zadań domowych, kartkówek oraz testów wyrabia systematyczność w nauce i obowiązkowość.
  • W trosce o systematyczną pracę oraz motywację do nauki organizujemy 3 razy w roku wewnętrzne egzaminy pisemne oraz egzamin ustny.
  • Uczniowie są przygotowywani do egzaminów na zajęciach przez doświadczonych lektorów. Dodatkową pomocą są bezpłatne konsultacje, na których można uzupełnić zaległości spowodowane nieobecnościami.
  • Można również umówić się na konsultacje w razie trudności z przyswojeniem materiału.


współpraca z rodzicami

Zachęcamy do korzystania z naszego dziennika internetowego, można w nim śledzić postępy dziecka.

W ten sposób po każdych zajęciach rodzice są informowani, jaki materiał został zrealizowany, co było zadane oraz co będzie przedmiotem następnej lekcji. Podawane są tam również różne informacje organizacyjne.

Rodzice mogą tam również znaleźć listę słówek oraz użytecznych zwrotów, których dziecko uczy się w trakcie roku szkolnego.

Zachęcamy również do osobistego kontaktu z lektorem. Nasi lektorzy i metodycy chętnie znajdą czas na rozmowę z Państwem.


zniżki

%

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy atrakcyjny system zniżek i rabatów.

5% - zniżka z tytułu przedpłaty dokonanej do 31 lipca.
5% - dla osob zapisujących sie na drugi kurs jezykowy w BRITAM.
10% - dla drugiej osoby z tej samej rodziny.
40% - dla trzeciej osoby z tej samej rodziny.
100% - dla czwartej osoby z tej samej rodziny.

50% - dla najlepszych słuchaczy nagrodzonych w konkursie.
Zniżki mogą się sumować. Zniżki rodzinne przysługują małżeństwom oraz rodzicom i ich uczącym się dzieciom. Zniżki nie obejmują kursów indywidualnych.

gwarantujemy

W razie konieczności rezygnacji z kursu nie pobieramy dodatkowych opłat. Kursant ponosi koszty wyłącznie za zajęcia, które odbyły się do momentu rezygnacji.

Cena kursu nie ulegnie zmianie przez cały rok szkolny.

Wybór wariantu płatności nie wpływa na roczną cenę kursu.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Wiadomość została wysłana.

Wyślij nową wiadomość.

Wystąpiły błędy w formularzu.
Preferuję kontakt:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Britam” Lisowscy, Podhajni sp. j. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40;

2) inspektorem ochrony danych jest Magdalena Głowala;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość na podstawie art. 6 ust 1 pkt f RODO, polegającym na komunikacji przez formularz kontaktowy, umieszczony na stronie internetowej;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie m.in. firma hostingowa;

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres miesiąca od nawiązania przez Panią/Pana kontaktu przez formularz elektroniczny;

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność kontaktu poprzez formularz elektroniczny;

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Naszym priorytetem jest skuteczność nauczania